Merry Weihnachten

23. prosince 2013 v 0:47 | Tlampač |  KONTROVERZE
Po Vánočním trhu, co skončil už včera, jakoby zítra nebylo proč ve stánku stát a dělat kšeft a co teprve v úterý dopoledne - to se přeci nevyplatí hele, zbylo hromadu bordelu a coby nadílka to vězelo pod stromem na Masarykáči. Vot éto Salon republiky!
Šlachta potřebuje zastřihnout ofinu, uštvaný Ištván zase ježuru. Jana je kosočtverákyně, kdyby se necapila v Pařížský a nenakupovala jako divá, mohla dál komandovat a dál svoje kačky utrácet třeba v Paris. Hipstr Nečas dál mohl dělat, že to má všecko pod palcem...
Střelec do srdce Franty Mrázka měl mušku přesnou, Janoušek má f íči všecky občánky, dál řídí auto vyrobené v Blavě a koho si usmyslí, toho přejede, páč když máš bílej nos, tak nikdy nevíš co udělááááš... a voliči kandidátky Národní fronty dál hrozí pěstí. Pěstí dělnické třídy.
Je to jedno.
Potěší jen, že španělští dělníci (pustili pěst a pustili třicetikorunu a koupili los) propuštění z fabriky fy. FAGOR vyhráli ve Vánoční lotéryji.
Chtěl bych se probudit v roce nula.
I když, proč se vlastně píše rok nula a od něj se počítají léta Páně? Koho to kurva zajímá, tyhle kejkle, vždyť umřela Mázlová a nějakej tmavej naháč z kříže ať nám políbí prdel.
Děkuju, já nebudu.
Nebudu dál už stavět strom jako starověký Germán, ač ty geny pochodové mám. Nebudu házet škrpálem, ani si dávat šupinu pod talíř. Žádnej řetíz nesváže můj stůl a žádný jablko mi nebude lhát, co že se to příště stane. Ušetřím za eletryku, žárovek nemám v okně ani na balkóně ani co by se za nehet vešlo. V lednici nemám Hellman´s.
Vánoce ateistů a gnostiků, co pořádali pogromy za Anežku Hrůzovou jsou prostě krásné. Bez podstaty, bez pointy, bez ladu a skladu.
Nevyčítám, jen vystupuju z tohohle vlaku. Nechci už nikdy dělat něco jen proto, že se to má. Končím. Končím s obyčeji. Končím s láskou na tři dny. Končím s pokorou pošmournou.
Trocha Kelta zbyla :D, tak tedy hurarah, Slunce už se vrací. Slunce, to je Světlo a to Světlo ve tmě svítí a Tma je nepohltila.

Na závěr přání:
Sieg Heil a Merry Weihnachten, svícen z IKEA (viz Třešňák) a dost žrádla pod stromečkem a u popelnic hafo krabic a krabiček s nápisem Mejdinčajna!!!
 


Komentáře

1 blaa | 23. prosince 2013 v 10:30 | Reagovat

...a tak máš zase pravdu, naoko  se to všechno blyští, leskne a září, skutečnost se aspoň na chvilku přikryje všeobjímající  láskou. Kdo chce vidí a ví.

Kdo si zítra vzpomene na toho vlasatýho hipíka, co narodil se nám?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama