Co nového přinese rok dvacet 14?

26. prosince 2013 v 14:32 | Tlampač
V nadcházejícím roce přijdou zásadní změny na TV obrazovkách. Například TV Nepohoda Regulax (TV Guttalax) hodlá inovovat svůj pořad Vědmy radí a pro ostřeji vyhraněné zvědavce bude po 22. hodině vysílat pořad Vědmy kadí. Že nepůjde o jen tak ledajaké mediální porno je zcela nabíledni (a jako babičky kupovaly předražené hrnce od Šmejdů, nyní nakoupí přes telefon přiměřeně předražené a zcela pravdivé informace o své budoucnosti - musíme tam všichni :( ).
Prezident republiky Odšumavykbeskydům chce nadále budovat své dobré PR a hodlá častěji vyprávět svoje mozkové příhody, nyní se s ním budeme tedy setkávat na obrazovkách denně a to vždy ve 13 hodin na všech TV stanicích.
TV Špica nasadí nový formát Když hvězdy jančí, který nám přiblíží, jak žijí ty největší české polobrity. Těšit se tak můžeme na všechny majitelky gumových ňader a vybělených kloak a prodloužených vlasů pod přelivem šedých, na zpěváky jednoho hicu, na různé hokejové pryčny a na další podobné pomeje.
V oblasti maloobchodu se také mnohé změní. Krafland například trvale zlevní rohlýk tukový a to na deset haléřů za deset kusů. Zboží od nové privátní značky Fakci fakt chci, i vy ho budete chtít.
Ekonomicky prozíravější čeští občané dál budou utrácet své peníze v Nebeské spolkové republice, kde politici nezdaňují jídlo jako hovada, protože jíst se musí. Dokonce se vrátí fenomén autobusových nákupních zájezdů, zdejší obchodní řetězy proto postupně zcela zkrachují a odejdou ze země do jiné země, třeba do Ohňové.
Největší automobilka uvede zcela nový model rodinného vozu nazvaný Fecalia.
Firma Stolní desková hra uvede novou hru nazvanou Monopoly - Církevní restituce, v herním příběhu se budete moci stát Dukátem, picasem Prašským.
Pivovar z okolí Radbuzy rovněž nelení a na cestě k zákazníkům je skvělé, průměrné europivo Zbažinhnus.
Hejkalem Jihomoravského zkraje zůstane na dalších padesát světelných roků Štetinatej Pumlíč, profesionální lhář a papaláš.
Přemek Sralbotka se zejtra stane šéfem Okresní demagogické stravy a mezišéfkou bude zvolena Mirka Upřímná.
Alojs Kripleníček vstane zmrdtvých a stane se přecedou Kokotistické strany Čech u Moravy. Vid Bárta a Nojd Bárta uzavřou registrované partnerství pro mír a narodí se jim syn Napoleon. Strana Úsvid ztmavne a poté zcela zhasne. Tunel Blanka se zřejmě bude nově jmenovat tunel Panenská. Vzrůstající počet členů asijské minority budou z pověření Nejvyššího sudu eliminovat na vedlejšák tisíce pinglů v Kajanech, strategická podpora zaměstnanosti se tak spojí s vyčištěním pracovního trhu od náplavy, jen ubyde večerek no.
Nově se bude každý leden pořádat amnestie pro bestie. Tím pádem se trochu pročistí vzduch, zaplní se zastavárny, v kolonce znásilnění přibyde pár čísel navíc, mnozí z nás dostanou šanci prožít si své první El Paso, bílé límečky si oddychnou, že zbylo nejen na lajnu.
Česká koruna prudce posílí proti nakfě, měně státu Eritrea.
Papež Fratnišek odstoupí, protože prelátů je jako sraček a každej si to chce zkusit a nově bude zvolena Papeška pastuší tobolka. Potom bude papežem Číňan.
Skončí válka ve Středozemí, všichni se tam začnou mít rádi, kamarádi, celý se to tam sjednotí a superstát se bude jmenovat Plastelína.
Zpěvák Profesor Indigo se dozná k tomu, že Jana je jeho sestra.
Vyhasne Slunce a Vesmír se smrskne do podoby před Big Bandem.

 


Komentáře

1 blaa | 26. prosince 2013 v 15:41 | Reagovat

Ty si ale zpisovatel...zpisuj víc nebo pič...

a pošli to do světa, moooc se mi to líbí. je to fýborné

2 lilib | E-mail | 27. prosince 2013 v 10:17 | Reagovat

jsem se řehtala i s tetou

3 mb | 31. prosince 2013 v 0:29 | Reagovat

jsi neskutečnej! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama