Prosinec 2013

Co nového přinese rok dvacet 14?

26. prosince 2013 v 14:32 | Tlampač
V nadcházejícím roce přijdou zásadní změny na TV obrazovkách. Například TV Nepohoda Regulax (TV Guttalax) hodlá inovovat svůj pořad Vědmy radí a pro ostřeji vyhraněné zvědavce bude po 22. hodině vysílat pořad Vědmy kadí. Že nepůjde o jen tak ledajaké mediální porno je zcela nabíledni (a jako babičky kupovaly předražené hrnce od Šmejdů, nyní nakoupí přes telefon přiměřeně předražené a zcela pravdivé informace o své budoucnosti - musíme tam všichni :( ).
Prezident republiky Odšumavykbeskydům chce nadále budovat své dobré PR a hodlá častěji vyprávět svoje mozkové příhody, nyní se s ním budeme tedy setkávat na obrazovkách denně a to vždy ve 13 hodin na všech TV stanicích.
TV Špica nasadí nový formát Když hvězdy jančí, který nám přiblíží, jak žijí ty největší české polobrity. Těšit se tak můžeme na všechny majitelky gumových ňader a vybělených kloak a prodloužených vlasů pod přelivem šedých, na zpěváky jednoho hicu, na různé hokejové pryčny a na další podobné pomeje.
V oblasti maloobchodu se také mnohé změní. Krafland například trvale zlevní rohlýk tukový a to na deset haléřů za deset kusů. Zboží od nové privátní značky Fakci fakt chci, i vy ho budete chtít.
Ekonomicky prozíravější čeští občané dál budou utrácet své peníze v Nebeské spolkové republice, kde politici nezdaňují jídlo jako hovada, protože jíst se musí. Dokonce se vrátí fenomén autobusových nákupních zájezdů, zdejší obchodní řetězy proto postupně zcela zkrachují a odejdou ze země do jiné země, třeba do Ohňové.
Největší automobilka uvede zcela nový model rodinného vozu nazvaný Fecalia.
Firma Stolní desková hra uvede novou hru nazvanou Monopoly - Církevní restituce, v herním příběhu se budete moci stát Dukátem, picasem Prašským.
Pivovar z okolí Radbuzy rovněž nelení a na cestě k zákazníkům je skvělé, průměrné europivo Zbažinhnus.
Hejkalem Jihomoravského zkraje zůstane na dalších padesát světelných roků Štetinatej Pumlíč, profesionální lhář a papaláš.
Přemek Sralbotka se zejtra stane šéfem Okresní demagogické stravy a mezišéfkou bude zvolena Mirka Upřímná.
Alojs Kripleníček vstane zmrdtvých a stane se přecedou Kokotistické strany Čech u Moravy. Vid Bárta a Nojd Bárta uzavřou registrované partnerství pro mír a narodí se jim syn Napoleon. Strana Úsvid ztmavne a poté zcela zhasne. Tunel Blanka se zřejmě bude nově jmenovat tunel Panenská. Vzrůstající počet členů asijské minority budou z pověření Nejvyššího sudu eliminovat na vedlejšák tisíce pinglů v Kajanech, strategická podpora zaměstnanosti se tak spojí s vyčištěním pracovního trhu od náplavy, jen ubyde večerek no.
Nově se bude každý leden pořádat amnestie pro bestie. Tím pádem se trochu pročistí vzduch, zaplní se zastavárny, v kolonce znásilnění přibyde pár čísel navíc, mnozí z nás dostanou šanci prožít si své první El Paso, bílé límečky si oddychnou, že zbylo nejen na lajnu.
Česká koruna prudce posílí proti nakfě, měně státu Eritrea.
Papež Fratnišek odstoupí, protože prelátů je jako sraček a každej si to chce zkusit a nově bude zvolena Papeška pastuší tobolka. Potom bude papežem Číňan.
Skončí válka ve Středozemí, všichni se tam začnou mít rádi, kamarádi, celý se to tam sjednotí a superstát se bude jmenovat Plastelína.
Zpěvák Profesor Indigo se dozná k tomu, že Jana je jeho sestra.
Vyhasne Slunce a Vesmír se smrskne do podoby před Big Bandem.


Merry Weihnachten

23. prosince 2013 v 0:47 | Tlampač |  KONTROVERZE
Po Vánočním trhu, co skončil už včera, jakoby zítra nebylo proč ve stánku stát a dělat kšeft a co teprve v úterý dopoledne - to se přeci nevyplatí hele, zbylo hromadu bordelu a coby nadílka to vězelo pod stromem na Masarykáči. Vot éto Salon republiky!
Šlachta potřebuje zastřihnout ofinu, uštvaný Ištván zase ježuru. Jana je kosočtverákyně, kdyby se necapila v Pařížský a nenakupovala jako divá, mohla dál komandovat a dál svoje kačky utrácet třeba v Paris. Hipstr Nečas dál mohl dělat, že to má všecko pod palcem...
Střelec do srdce Franty Mrázka měl mušku přesnou, Janoušek má f íči všecky občánky, dál řídí auto vyrobené v Blavě a koho si usmyslí, toho přejede, páč když máš bílej nos, tak nikdy nevíš co udělááááš... a voliči kandidátky Národní fronty dál hrozí pěstí. Pěstí dělnické třídy.
Je to jedno.
Potěší jen, že španělští dělníci (pustili pěst a pustili třicetikorunu a koupili los) propuštění z fabriky fy. FAGOR vyhráli ve Vánoční lotéryji.
Chtěl bych se probudit v roce nula.
I když, proč se vlastně píše rok nula a od něj se počítají léta Páně? Koho to kurva zajímá, tyhle kejkle, vždyť umřela Mázlová a nějakej tmavej naháč z kříže ať nám políbí prdel.
Děkuju, já nebudu.
Nebudu dál už stavět strom jako starověký Germán, ač ty geny pochodové mám. Nebudu házet škrpálem, ani si dávat šupinu pod talíř. Žádnej řetíz nesváže můj stůl a žádný jablko mi nebude lhát, co že se to příště stane. Ušetřím za eletryku, žárovek nemám v okně ani na balkóně ani co by se za nehet vešlo. V lednici nemám Hellman´s.
Vánoce ateistů a gnostiků, co pořádali pogromy za Anežku Hrůzovou jsou prostě krásné. Bez podstaty, bez pointy, bez ladu a skladu.
Nevyčítám, jen vystupuju z tohohle vlaku. Nechci už nikdy dělat něco jen proto, že se to má. Končím. Končím s obyčeji. Končím s láskou na tři dny. Končím s pokorou pošmournou.
Trocha Kelta zbyla :D, tak tedy hurarah, Slunce už se vrací. Slunce, to je Světlo a to Světlo ve tmě svítí a Tma je nepohltila.

Na závěr přání:
Sieg Heil a Merry Weihnachten, svícen z IKEA (viz Třešňák) a dost žrádla pod stromečkem a u popelnic hafo krabic a krabiček s nápisem Mejdinčajna!!!

MALÝ KAFE - Kolín

21. prosince 2013 v 17:36 | Tlampač |  HOSPŮDKY, KRÁMKY a MÍSTA S GÉNIEM LOCI
MALÝ KAFE - Kolín, ulička pod katedrálou
Kerouac (ne, že ho nějakej hajzl ukradne!) a jiná čtiva, káva, čaj, kakao (měl jsem), princezny, solidní ceny, kotě, gauče
a křesílka, zamlžený objektiv (jak amatér, fakt), pohoda, klid a Sinátra...
Tlampač doporučuje!

PS Obsluze (milé slečně) jsem navrhnul vylepšit interiér o malá kamínka, pohled do otevřeného ohně, plápolájícího za sklem kamen severské značky a bylo by to +1000!!!PF DVACET 14

20. prosince 2013 v 21:42 | Tlampač |  AVÍZO

Pohoda...

19. prosince 2013 v 11:05 | Napsal a zazpíval Samson Lenk / YouTube |  KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH
Samson už kdysi přesně vystihl, jací jsme.
A tak písnička coby připomenutí národní letory a excesů s tím spojených.
ZDRAVÍM VŠECKY ŠULCOVÉ!


BYL JSEM U TOHO

15. prosince 2013 v 1:51 | Tlampač |  KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH
Najdu třebas tisíc odpůrců.
Ale já četl už dávno, že doma není nikdo prorokem a ani jemu se to pořekadlo nevyhnulo.
Byl jsem jako puberta u toho, když svetroplach přišel na Hrad, jak volal daf dělníků a rolníků.
Byl jsem u toho, když ten daf dávivá staral se o to s kým ten pán spí a sdílí intimno.
Byl jsem u toho, když někdejší adoranti a Volačinahrad plivali a nactiutrhali.
Byl jsem u toho, když málem chcípnul v bolestech jako pes a jeden doktor z cizákova, z nenáviděného přesto mnohými touženého Esterajchu, mu vrátil život...
Byl jsem u toho, když spousta lidí u píva řikala, jak to měl dělad a že by to dělali líp jak von.
Byl jsem u toho, když zas a znova všichni kolem přesně věděli, že se s Rudejma dohodnul a že to tak bylo plánovaný.
Byl jsem u toho, když řikali, že to on chtěl bombardovat Srby a že je teda posluhovač Západu a masovej vrah.
Byl jsem u toho, když točil film a vyrojila se další banda adorantů.
Byl jsem u toho, když mi řekli, že odešel a bylo mi veliký smutno.
Neflušu, neadoruju, jsem jenom rád, že jsem byl u toho, když hipík, beatník, sukničkář, kalič, prdloň, syn buržousta, filozof, skaut, šofér Mercedesů, chalupář podkrkonošský,
muž svědomí zjitřeného, pochybovač a bojovník velkýho srdce a malého vzrůstu
dělal Čechům krále...

VH

5. října 1936 - 18. prosince 2011


Jeníčku...

8. prosince 2013 v 13:54 | Tlampač |  PIKSLA KULTURNÍHO MIXU
Jeníčku, škoda že ty curvy se dožívaj takovejch let, tenhle Mandela třeba, vrah jo
a bylo mu devět pětek...
A toho kouřej politici a poletěj mu vzdát hold, trapáci...
A víš co, on mlel MÍR MÍR, ale byl to zmd...
Bůh tenkrát asi spal, když to prase Mark stisknul spoušť :( :( :(
Stejská se mi a jsem zas malý bejby, byly mi tenkrát čtyři a věděl jsem houby o tom,
že odešel básník a freeman se zlomeným srdcem.
Jsem zas malej fakan, a pláču, nejsi tady.


Kam míříme?

5. prosince 2013 v 21:16 | Tlampač |  KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH
Člověče, ty věty mi přijdou až neskutečné.
Národ se od roku 1992 nikam nepohnul, stále míří do stejné prdele, do té své...

Text pochází z geniálního mejdanu s Jarkem Nohavicou, zapsaném neméně geniálním spisovatelem Zdeňkem Zapletalem.
POSLEDNÍ MEJDAN