JAK VYPADAL TLAMPAČ, KDYŽ JSME ZAČÍNALI?

27. července 2012 v 12:38 | TU
Web Tlampač Univerzál se dlouho rodil v mé hlavě a když už musel nápad s webem s hlavy ven, našel jsem si blogovací službu Blog.cz a TU pomocí magického Šému zvaného Nenadálá píle založil. Od počátku byla touha provozovat stránky TU jako skutečný web, ale to se mi nelíbilo jak z hlediska ceny, tak s hlediska propagace a technického zázemí. To vše blog služba nabízí, i když s určitým omezením. Současná forma sice není dokonalá, ale jakž takž důstojná ano a tak budeme tímto stylem pokračovat i nadále. Průměr denní návštěvy je 100 čtenářů, za to moc děkujeme a těšíme se na Vás a Vaši přízeň i do budoucna.

Tlampač Univerzál with little help from my friends.

(Srpen 2007 - vstup do archivu TU)

Jak jsme vypadali v srpnu 2007:


Články z prvních dnů TU:

NIKDY SE NEBUDU NA LIDI SMÁT

25. srpna 2007 v 14:37 | Text: Tlampač | KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH
Nechápu, proč bych se měl usmívat na lidi kolem sebe. Rodiče mi neřekli, že se to má a ani ostatní kolem to nedělají ... A navíc bych byl stejný, jak ti blbí Američané. Všude jenom samé smile a přitom kradou ropu a jsou imperialisti. Američani jsou pokrytci. Stejně se neusmívají doopravdy. Mají to okoukané z televize. Pěkně ztvrdnu rysy. Já se prostě smát nebudu.

NEBUDU ZDRAVIT PRODAVAČE

26. srpna 2007 v 10:31 | Text: Tlampač | KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH
Když přijdu do obchodu nepozdravím prodavače. To je základ pravého Češství. Beztak je ten prodavač hňup. Chce mi prodat jen to nejdražší. A co si mám koupit mi poradili kluci v práci. Jarda od nás z práce, ten rozumí všemu. Dost do všeho dělá. Prodavače nezdravím, jsou to tupci. Ani když si budu kupovat salám a housky. Kdyby se totiž ti prodavači líp učili, mohl dělat něco pořádného. Třeba jako já.

SUPERSKUPINA BUTY - JUKEBOX

26. srpna 2007 v 10:39 | Text a foto: Tlampač | PIKSLA KULTURNÍHO MIXU
Není špatný zajít na koncert profíků jako jsou Buty.
Snad 40 písniček a dobře zahraná muzika.
Za dvě stovky spousta pohody. Cca 2 hodinky.
Ale to už se přece neposlouchá, Kabát je lepší!
Ach jo.
Sejdeš z rádia a TV, sejdeš z mysli.
Blbej šoubyznys.
P.S. Nic proti Kabátů
m...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama