Nechtěl jsem to komentovat - ale musím

19. května 2012 v 7:15 | Jeden, co je mu David R. někde (Tlampač) |  KONTROVERZE
Konečně nás na chvíli přestal sráth jeden politik a jeden jeho kamaráth, mimochodem pěknej kokott, jakbysmet. Někoho odposlechy mobilů na kolena srazí, jiného zatím ne, co Pavko a Romčo?
Mnozí si nikdy nešáhneme na tolik korunek, co nejrůznější organizovaní gangsta a co se změní dál? Přestane platit fakt, že lidé chtějí mít moc a tu uchvacují různými způsoby? Na příkladu Itálie a Mexika můžeme vidět, jak rozkladná je korupce a že všechno se dá koupit.
Prostě pokud chceme být spravedliví, je třeba začít u sebe. Dodržovat pravidla i v maličkostech. Jsou tedy Romča (co řádně podmaže sraženou občanku, a ta stáhne obvinění), Pavel, Standa, Ivan, Viktor, Tomáš, XY opravdu horší, než my ostatní? Ne. Dokud budeme jezdit na červenou, házet vajgly na chodníky, nechávat všude hovna našich hafanů, nevracet vypůjčené, nedodržovat sebemenší sliby, dokud se bude "řeznický" investor Michal Rostock na ČT v pořadu Den D holedbat, kterak jezdí po silnicích nejmíň stodvacet (to v obci, kde fakt jezdí pomaleji), potom jsme stále tam, kde jsme byli za Rakouska, pak chvilinku ne a od Hitlera už zase ano, to jest v morální .rdeli.
Naše naděje je v tom, že se vrátíme ze života na sociálních sítích nohama zpátky na zem a vysvětlíme našim dětem, že peněz se nikdo nenažerem.
Naše naděje je v tom, že se v Česku rodí abnormálně nadaní lidé s úžasnými schopnostmi snad v celém spektru lidského konání, v tom jak nádhernou krajinu plnou pitné vody a relativně velmi úrodné půdy obýváme, v tom, že se už nedáme koupit za iPhona, bazén u baráku, Octávii, buřta a pívo...

PS Napsáno poměrně bulvárně nicméně výstižně, není-liž pravda?
 


Aktuální články

Reklama