LAST MINUTE???

30. září 2011 v 23:33 | Derek, nikoli Prince |  KONTROVERZE
V jedné kapitole Bible je psáno pár slov o fíkovníku a jeho čase. Když budu tento biblický text parafrázovat, tak fíkovník představuje Bohem vybrané etnikum (nyní státní útvar Izrael), které dostane plnost Božích zaslíbení, tedy slibů Bohem v minulosti daných příslušníkům této etnické skupiny. Věty o fíkovníku jsou slova, která mají nám všem nějakým způsobem naznačit, že se změní spousta věcí, od prosté proměny života na Zemi až po změny ve vesmírném systému. Spousta lidí mě teď doslova pošle do prd..e s takovými plky. Dělají dobře, není to článeček pro každé oči, ani pro každou lidskou bytost. Píšu tady těm, kteří mi rozumí. V té bichli zvané Bible je i pár slov o tom, že nakonec se stejně doba těch velkých změn nedá přesně určit, protože přesné datum a čas zná pouze Nejvyšší.
Situace naší civilizace je podivná, atributy jistoty, tedy třeba síla Spojených států amerických a jejich měny, či neustálé pokračování příprav "Matrixu", tedy rostoucí vliv internetu na životy každého z nás jsou jasným pučícím fíkovníkem. Amerika končí, je to tak zřetelné, prostě podlehne událostem a ty nemilosrdně přicházejí. Vojenská síla žádné armády nepřeváží sílu ducha Odpůrcova.
Představitelé státu Izraele v posledních týdnech znepokojeně zjišťují rostoucí izolaci jejich země, jak ve vojenském, tak politickém slova smyslu. Evropská unie, Turecko, Egypt a USA nakonec prodají svého spojence, přestane fungovat stigma holocaustu. Občané těchto celků, tedy USA a EU (brzy už budou mít ve svých rukách a čelech RFID čipy a budou GoogláckoFacebookovski jednotni v názorech na svět) a hloupě a nevědomě budou volat po světovém míru a konci všech trápení lidstva. To možná zajistí mírová smlouva všech zemí světa (překvapí nás Polsko, Německo a Česko???), Izraele a Palestinského novotvaru. Proč to najednou půjde? Protože se odkudsi vynoří sympaťák, charismatik nad Papeže, Dalajlámu a Obamu s Putinem větší a řekne: Pojďte za mnou, já cestu znám.

Takže sledujme ten fíkovník, opravdu to zkusme ...

PS Je tu spousta zvěstovatelů brzkého konce, statisíce. Jsou tu tací, kteří kromě prosté víry v Jsem, který jsem potřebují ostatní i sebe utvrdit, že co se stalo se opravdu stalo:
Na to může zase třeba známý český geolog promluvit v rozhlase a říci závěry zcela opačné:
Kašlete na to, co kde kdo vykřikuje a hlásá, věřte Beránkovi a prostě se dívejte na fíkovník, protože začíná LAST MINUTE.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama