PRVNÍ MÁJ

2. května 2011 v 7:43 | Tlampač |  KONTROVERZE
První Máj, každý by k němu něco rád řekl. Komunisté a Bolševici se sejdou na dechovku a jejich radikální, naivní a nablblá mládež bude někde vykřikovat cosi o spravedlnosti pro všechny a o potřebě války proti kapitalismu, kde se přitom mají docela dobře.
Naopak v hlavním městě země Moravské, se sejdou příznivci černé barvy a budou deklarovat svou odhodlanost bránit a prosazovat pravdu, jsou prý totiž jedinní, kdo ji mají. Pro úplnost své české vlastenectví doplní pochodem pod velkoněmeckými prapory v barvách Německého císařství …
Jsem škodolibě rád, že na ně na všechny asi bude lejt, pršet, padat voda. Jedině voda může zráchat a zchladit pitomé a horké hlavy, které jsou na tom našem světě vlastně úplně zbytečně? a proto bych je taky nejraději nějak eliminoval(zavřel do krabičky od sirek), což rudí a černí(před 70 lety bývali hnědí) chtějí dělat s námi ostatními, s každým z nás, kdo není rudý anebo černý.

Co je toužená ultra-levicová-pravicová likvidace názorových odpůrců proti jiné zaručené pravdě. Pravdě klerikálů z Vatikánu. Neopomněli pro upevnění své světské moci odebrat krev umírajícímu muži jména Jan Pavel. Jeho krev prý bude brzy vzácnou relikvií a bývalý papež bude prohlášen za svatého. Jako kdyby to na světě něco změnilo, jako kdyby to někoho přivedlo blíž ke skutečné spáse. Jako by krev mrtvého katolického činovníka nějak oslavila Ježíše z Nazareta, jemuž jedinnému patří čest a sláva. Já při takových zprávách z médií zatínám zuby a napadá mě, jak se chovali pohané v roce mínus 269 nebo v roce 605, protože jejich ritus, to byla krev a smrt a poklona malým bohům. Bože nejvyšší, vysvětli prosím všem katolíkům, kterým zpráva o zboštění skromného muže Karola Wojtyly udělá radost, že uctívání mrtvých je pouhý hřích. Proto byl přece vzkříšen Tvůj Syn, aby mohl být mezi lidmi v úctě protože je živý.

A když na Prvního Máje prší a zrovna nejdu v nějakém průvodu, lhostejno, jestli s mávátkem nebo pod vlajkou, raduju se z toho, že se nedá sekat tráva. Protože miliony Čechů tuze rádi sekají trávu a nám ostatním normálním lidem víří pod okny prach, květinám berou hlavičky a hmyzu potravu a životní prostor. Bédové Trávníčkové a Přemkové Podlahové od rána do večera opruzují hlukem sekaček a křovinořezů, stres se tak nedá ani vyplavit, nemožno relaxovat. A ve jménu čeho? Ve jménu slunce, které pak takový krátký a ubohý trávníček vypálí až na holou zem. Pravý Anglický trávník je dnes přepych i v Anglii a je to velmi pracná, časově náročná a finančně nákladná záležitost, ještě jsem žádný takový trávník vyrobený pouhým sekáním nakrátko neviděl!
Pamatuju, jak si táta koupil v tuzexu kosu Made in Finland a učil se na chalupě kosit. Protáhnul tak tělo a zpomalil svou mysl. Trávu kosil maximálně dvakrát za rok, víc se mu nezdálo třeba. Nám dětem se při hře dobře padalo do měkké voňavé trávy a čmeláci, včely a motýli se nám nezdáli vzácní.
Každý kdo kosí trávu kosou je prima člověk a to je moje jedinná, nezpochybnitelná Prvomájová pravda!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama