Fejeton o Světle a Světlech

21. prosince 2010 v 10:38 | Text:Tlampač |  KONTROVERZE
Volala mi máma má po Skypu ze Svatý země, že prej už si museli v domečku trochu zatopit a že už musí nosit mikinu a džíny, protože už je v Izraeli chladněji, ať si nemyslím. Tak jsem ji vyprávěl o uzavírkách silnic, nehodách na D1 a o tom, že denní teploty jsou u nás nyní minus šest. Rovněž se mě ptala, co bych si přál k Vánocům. Sice si prý v Jeruzalémě na Vánoce ani nevzpomene, protože u nich teď byla Chanuka, Svátek Světel, ale že se nehodí, aby mi nic nedala.
"Mami, řekl jsem, kup mi Mag a Merkavu IV., to jsou dárky, co by mi vážně udělaly radost." Moje drahá máma mi na to řekla, že bych si taky někdy mohl konečně přát něco normálního a že s Magem a Merkavou ji asi nepustí do letadla. Přál jsem si tedy alespoň vojenskou bundu izraelský armády, tu tady u nás ve městě nikdo nenosí.

Ten skandál, co rozpoutala Zlatá prasátka shromážděná ve výkonné moci ČR, nemusíte ani čekat v půstu na Štědrý den, abyste ty naše politický šikulky spatřili - v televizi jsou denně, má typický český průběh. Sice padni komu padni, jen proBoha nikomu nepadni! Člověka co to nahrál na diktafon, muže se svědomím a morálkou, vyhodíme za oznámení rozkrádačky v řádu tisíců milionů korun, ten by moh´bejt nebezpečnej. A tak ve skandálu zbývají už jen ti, co vše věděli a přitom nic nevěděli. Tak hezké Vánoce vy předražená "Zlatá česká prasátka." Soudruzi a soudružky: Veselé Světlé zítřky, Pravda vítězí, jen toho nového Husa(Michálka) upalte, hajzla, moc toho ví.

Ona pravda se nehodí nikde a nikomu na světě, považte, zde je další příklad. Ti co po světě hlásají svobodu slova a demokracii, pravděpodobně udělají vše proto, aby zakladatel a provozovatel serveru WikiLeaks pan Assange zmlknul. Hyperkorektňáci v kravatách jsou zděšeni, protože císař je nahý a někdo to prostě za nás ostatní řekl nahlas. To není jako vydávat Blesk - to jest básnit, tady je vše pravdivé a velmi šokující. Informace na WikiLeaksu všem obyvatelům zeměkoule znovu potvrzují, že věřit jakémukoli politikovi je bláznovství. A ta ostuda, kterou mají všici pokrytci! Sarkozy, Merkelová, Putin, Medvěděv a další celebrity moci a vlády, jsou tu za trapáky, protože korektnost a diplomacie jsou jen přetvářka a jako s námi ostatními, i s nimi občas lomcují intriky, zlé vášně a pomluvy. Jenže kterej vůl tuhle pravdu vyvěsil na net, sakra??? To vám povím hnedle.
Jeden bezvadnej bejvalej hacker, kterýho mám rád, protože díky němu a jeho kámošům, co bylo skryto ve Tmě je nyní na Světle.
Že by Boží vůle a znamení o blížícím se konci?
Anglicky je to THE END.

PS
Vážně jsem se bál, že letos nebudou dávat Chobotnice, Pyšnou prionceznu, Mrazíka, Kevina a tak dále. Zbytečně, Tlampi, zbytečně :) …
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama