Spadlo letadlo, sopka soptí, země se třese

16. dubna 2010 v 8:17 | Tlampač |  KONTROVERZE
Dojala mě ta zlá událost s letadlem a už věřím slovům jednoho Poláka usazeného Londýně. Ten muž řekl, že býti Polákem není národnost, to je úděl, osud a zaměstnání ...
Belgičtí unionští bratři ze Socialistické Evropské Unie si z tragédií dělají prdel a malují nechutné karikatury. Ty pak otiskují v novinách. Asi jim ty dioxiny v kuřatech a čokoládě (Merci - díky za to že nejsi) nestačily.
Paní Řápková je nebo není právně vzdělaná??? A pan Jančík??? Já z toho uplně jančím. Mám já vůbec výučák??? Jak je todle možný.
Křesťané pozor: Letadla padají, sopky soptí, země se třese a i ten hladomor moří. Přesto klídek, ještě zbývá podepsat mírovou smlouvu s Izraelem. Pak to asi začne. Stejně jste vedle, jak ta jedle. Nevíš den, ani hodinu. Podívej se na fíkovník.
Zakázali jsme nacionalisty z DS, transformovali se v DSSS, bohužel kromě hlásání věcí vyloženě xenofobních mají také v lecčems pravdu. Zakažme KSČM, pak bude zákaz nacionalistů legitimnější, ti pohádkáři v rudém plášti mají stále Grebeníčkovské manýry, šak počkajtě. Zelení jsou populisté a bojejí se Čezů, tak proč tam Dusíci lezů? Lidovci jsou žvandové, mají hodně dětí. Pan kníže je na premiéra už moc starý a pan Nečas asi měkký.  Do Topu zdrhli všici ostroloktí z KDU-ČSL. Miloslav Vlček raus!!! Ten chlap by měl jít do h....u. Paroubek je škrtnutej. Teda alespoň na Tlampači. Nevím koho volit. A blíží se to!
Udržet současné demokradačské zřízení je výhodné jen pro Vlčka, Langra, Krause, Dalíka, Ratha a jiné demokrady. Já bych ten parlament těmi nacionalisty trochu naředil. Pokud by pár nevychovaných a bezcharakterních demokradů dostalo na půdě parlamentu exemplárně po hubě od těch radikálnějších, třeba by to pomohlo. Ovšem to nepůjde. Protože to by bylo nedemokradačské. 
Pak ten angel zelené vlny. On strčí autem do auta, ty lidi se v tom autě, co do něj von strčil div nezabijou. A on se pak omluví a to je jako všecko? Já když udělám to samý, půjdu hned do vazby doprdele a nahned a dostal bych pět let minimál! To je nějak dvojí metr, ne? Že jako kdybych byl manažér výrobny hnusnýho piva, s platem půl mega per měsíc plus bonusy, tak jsem z toho taky venku? Jak říkají Romové: Hej, dyk won.    
Padají letadla, sopky soptí, země se třese ...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama