Mirek je od vesla. Upalte jej volá Sobotka.

26. března 2010 v 8:51 | Tlampač |  KONTROVERZE
Mirek Topolánek je od vesla. Asi ne tak docela, kamarády a konexe už si podrží i mimo politiku. Aférka, co jej vyhodila ze sedla je směšná a je vidět, že politik musí každodenně nasadit masku a pokrytčit. Gaye, Židy a další skupiny člověčenstva přitom ani neměl v úmyslu nějak snižovat, což zmiňovali i redaktoři homoplátku LUI. Miroslav Topolánek mluvil o charakterech lidí a jakkoliv se mohl plést v odhadu charakterových vlastností a postojů pánů Slamečky a Fischera určitě neřekl, že za něco na světě můžou Židé či snad gayové. U církví se pan Topolánek bohužel nemýlil, neboť Mr. Ratzinger and his boys jsou úžasní lidé. O to tu teď však nejde.
Jde tady o ono bolševické obětování jednoho ze skupiny, jednoho, co nejde s námi - jde proti nám, jednoho co je prostě prostořeký. Pan P. Sobotka nikdy nezanadával na klér, buzeranty, Cigoše či snad Židáky? On někdy není bezbarvým a beztvarým chlapem? Přitom nejhlasitěji volal upalte ho! Dávno víme, že pravice, levice i střed dělají kšefty a skáčou jak pracháči pískají. Lidem, co vedou Česko moc nejde odolávat silnějším pánům z byznysu a podsvětí v Mercedesech a BMW, pánům, kteří potřebují aby politici poslouchali a dělali co se jim řekne. Nahradí kolegové z ODS svého předsedu Jaroslavem Foglarem? Ten už bohužel nežije. Šlechetní muži Bém, Nečas, Langer, Tluchoř mají pevný charakter každý den a Sobotka P. na sto procent! Tyto morální vzory však bičují Topolánka proto, že jsou podělaní strachy o svá postavení, kariéry, o své spermie a úspěch u žen, o výsledek volební frašky. Tak prodali jednoho z nich, bolševická (a náckovská) metoda, prodali toho, díky němuž se ještě jakžtakž mohli nazývati politickou stranou.
Ať kamarádí kdo chce s kým chce, každý z nás někdy byl a je loutkový. Ať jsme sebeslušnější, občas řekneme nesmysl, lež či urážku. Co chtějí tváře ODS komu udělovat za morální rady na grémiích? Prostě vysoká politika je sračka. Aby to sračka nebyla, museli by se narodit noví lídři. Lídři dominantní a nekompromisní, pevní v názorech, chlapi s malým strachem nebo zcela bez bázně. Podobné lídry však náš pitomý, "mediálně - mrdkovský" svět už nestráví, to by smrdělo nekorektností.
Co vlastně přinesla ta aférka malinká našemu občanstvu? Snad nějaké prozření? Politici, parlamenty, osoby veřejně činné - to je vzorek lidské populace. Koukněme se do zrcadla! Vždyť se lidi přece známe.
Kdo na aférkách vždy vydělá? Vydělá na nich hromada šedých eminencí. Takové peníze co točí tyto stíny politiků, nikdo kdo čteš Tlampač nikdy nevyděláš!
Mirku Topolánku jsi strašný chlap a ošklivě hovoříš, soudruhu. Proto běž od vesla, jinak ty volby stejně prohrajeme …
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama