Přijede Papák

25. září 2009 v 21:17 | Text: Tlampač |  KONTROVERZE
Tak už je to tady. B 16 přijede a ukáže se všem, kteří v něj doufají a snad i věří tomu, že on je skutečný posel Boží. Jak hnusný je kult osobnosti. Je celkem fuk, uctíváte-li Stalina, Hitlera, Che Guevaru či Benedikta XVI. Pořád je to kult osobnosti.
Drahá, moc drahá bude návštěva tohoto katolického prominenta. Nábytek vyrobený speciálně na jedinou mši, policejní dohled, ornáty, talířky pod hostie, zablokované dálnice ...
A že byste chtěli při Večeři Páně i víno? Nechte si o tom zdát, krev Kristova není pro kdejakého plebejce, ač jsme v Husových Čechách! Pan Ratzinger je prázdný ceremoniář. Starý děda, co má rád pomerančovou šťávu a svůj kult osobnosti. Pašák z Hitlerjugend, tedy antisemita.
Bible říká v jedné ze svých knih, že nikomu kromě samotného Hospodina nemáme říkat Otče! Stálo by za to, se podle toho zachovat.

PS Dojala mě větrem zavřená kniha při pohřbu Jana Pavla II., bojovníka s komunismem a jedné z největších postav 20.století. Myslím, že Karol Wojtyla Boha skutečně miloval a činil jeho vůli. Jeho víru dokázaly činy.
PS: PODŘÍZENÍ PANA RATZINGERA JSOU ZAJÍMAVÍ PTÁCI:


PŘEVZATO ZE SERVERU NOVINKY.CZ

Vatikánský kněz zranil tři policisty, když prchal ze čtvrti prostitutek


Ilustrační fotoVčera 15:49 - Řím
Vatikánský duchovní Cesare Burgazzi, jenž se účastní také mší v Bazilice sv. Petra, se u soudu hájil tím, že si policisty spletl se zloději a bál se jich, proto před nimi téměř dvacet minut ujížděl nočním Římem.

"Nemáte vůbec představu o tom, kdo jsem. Nevíte, s kým tu máte co do činění," spustil prý Burgazzi arogantně na policisty, když ho konečně dostihli.

Státní zástupce požaduje za zranění policistů, vzdorování zatčení a neschopnost doložit doklady k autu osmnáct měsíců vězení. Policistům jako bolestné má pak kněz vyplatit ještě dvacet tisíc eur. Jeho právní zástupce odmítl, že by ve čtvrti červených luceren hledal sex.

 


Komentáře

1 Gabča | 27. září 2009 v 19:13 | Reagovat

taky jsem měla ráda Karola Wojtylu, byl sympaticky pokorný a zároveň radostný, Benedikt XVI.na mě tak sympaticky nepůsobí, ale na druhou stranu, co my víme, o tom, co prožil,pokud by něco nekalého provedl, tak se tím už dost trápí on sám, pro mě je trochu záhadný a neprůhledný, ale šanci na to aby se podílel na radosti, kterou některým lidem přinesl, bych mu nebrala, je to jako se Sazkou stojí to peněz, někdo se napakuje a jen jeden se raduje z výhry, tak snad těch šťastných bude tentokrát víc   :-)

2 tlampatch | Web | 29. září 2009 v 8:30 | Reagovat

Už jsem měl dva komentáře na pána Vatikána. Inu, zajisté nemusíte souhlasit, že Šavle ... Nic se tím nemění, hladoví nedostanou najíst, mrtví nevstanou z hrobů, nemocní budou stonat dále ... Ano Bůh vážně nebydlí v domech lidskou rukou postavených a nežehná modlářům, to by popřel své vlastní slovo ... Amen a Kristus Vás spasí!!!

3 ŠAVEL | 29. září 2009 v 8:32 | Reagovat

ještě se chlapče musíš mnohé naučit, přečíst a pochopit, zhrzenost ze sebe sama a spousta frustrací z tebe občas jen tečou, skromnosti ti je třeba a né povyšování, papákovi nesaháš ani nad chodidla, ale papulu máš plnou umolousanejch keců, který slyšíš a čteš od pisálků a komentátorů různého zrna, zkus psát jen svoje ryzí názory a postřehy, z toho co jsi v životě pochopil a prožil sám na sobě, nekopíruj a hlavně nežvaň...šavel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama