Komunista zachraňuje demokracii?

12. září 2009 v 18:49 | Text: Tlampač |  KONTROVERZE
Pan Melčák Kalí vodu a to pořádně. Díky Bohu za Melčákovu (a Kalvodovu) péči o ústavnost dění v zemi naší. Sic jeden komunistou byl a možná o současný marast se tak spoluzasloužil a druhý doktorem nedoktorem se jevil a pak vskutku studoval až doktorem se stal. Nyní, pozor na to, plni motivace páchat správné věci po Rychlošípovsku, řekli těm straníkům modrým i oranžovým: Tak to teda ne!
Budou nebo nebudou? Co je mi po volbách, na co já potřebuju novou vládu a?? Vždyť ta současná je velmi kvalitní a rozhodně poměrně dost maká a málo kecá. Členové této vlády jsou sice neprofesionální politici, jinak ale odborníci, zvyklí ze svých předchozích angažmá na tvrdou práci a výsledky. A to se mi líbí, vždyť celé to kolem platíme ze svých daní. Nepochybuji, že v soukromém sektoru by si členové naší přechodné vlády vydělali mnohem více a za menších nervů.
Lituji pana ministra Janotu! Možná by nás schodky rozpočtů tolik neděsily, pokud by se vůkol méně mafiánovalo a čórovalo, plýtvalo a rozdávalo. Jak to ale udělat, když český pseudoobčan zvyklý na kapitalistický dostatek chce ve svém životě zároveň i hojnou bolševickou náruč státu?
Nebát se a nekrást a také dobře hospodařit a šetřit, učil nás prezident Masaryk.
Až jednou v budoucnu nějaké ty "pardementní" volby budou, já zvolím Topany. Pan Kalousek býval kontroverzman, ty padáky zabijáky i styky s podsvětím se smazat nedají. Vyzrálý politik v současné době zvládá svět velkých peněz a byznysu o mnoho lépe a poměrně transparentně a nenechává se jím tolik ovlivňovat, což je první dobrý předpoklad k řízení státu. Jeho spojení s knížetem Karlem Schwarzenbergem a Starosty v TOP09 působí důvěryhodněji, než ostatní politická uskupení a vnášejí na českou politickou scénu určitý klid. Opustit konzervované lidovce a křesťanské katolické demokraty byla zjevná nutnost. Svět je dnes dynamický a rozhodně hodně tvrdý a potřebujeme realisty a lidi ochotné říkat i nepopulární věci. Tak dnes hodnotím Miroslava Kalouska.
Po Zelených vedených raperem Liškou neštěká pes. A to je dobře. Zelení jsou ne strana, ale banda. Banda enviromentálů a fanatiků, což stále opakuje pan prezident. Kdo by se podíval zpět do historie zelených stran v jiných zemích, dávno by si to ověřil.
Proč to píšu? Abych připomněl, že jsem býval pomýleným voličem SZ.
Co když se etablují Czech Neonazis? Zřejmě nikdo jiný romský problém nevyřeší. Kocáb tedy rozhodně ne :).
A nakonec: Není to fajn, že se mladý Grebeníček stává objektivním dítětem svého otce? Život je krátký a je třeba se o sobě a svých bližních dozvídat pravdu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama