SVĚT SE POSRAL

7. května 2009 v 23:42 | Text:Tlampatch |  KONTROVERZE
Co to je, prasečí chřipka bude kosit miliony a pak nic? Média ten "náhubek" potřebovala :). Děsí masy a řikají tomu informovat ... HM!
Sotva se moje vláda začne starat o chod země, je z ní rázem vláda v demisi. A ten muž s bradavicí, co nikdy nedal ničemu pořádnému vzniknout, stane se brzy otcem. Jirka šedá eminence. Zelení to jsou státotvorci, proč jen si nemůžu vzít své volební hlasy zpět. Katka je prima zelená odbornice ...
A jak je to tedy s těmi BIOJOGURTOPALIVY Katko? Sám nejsu bez chibi, takže se ti nesměju.
Expres. V noci, až do postýlky.
Ty bílej slovanskej (českej) blbe, ty kterej jsi ten Molotovův koktejl do té dětské postýlky hodil: Právě zítra se bude slavit den, díky kterému jsi se mohl narodit. Od Mohanu, Rýna a Neckaru totiž kdysi přijeli vojáci a pro ně tvůj taťka nebo děda byli tehdá Untermenschen, aniž by taťka s dědou měli páru proč ...
Tvoje lebka má jistě slovanské tvary a tvoje tvář určitě nese rysy hloupýho Honzy. Neučili tě v dějepise, že tady všude kolkolemkol jsme indoevropani?
Kosovci mají svoje, mnoha státy uznané Kosovo. HM! A jak to, že třeba Češi a Slováci vznik svého národního státu nefinancovali kšeftem z lidskými orgány? Obchodníky s ledvinami, játry, srdečními svaly, děvkami, pašeráky drog a cigaret brzy do EU. Bude to tak pestré.
Jak to, že si tolik Fantomasů může chodit po ulici jakoby nic? Soudruzi to je provokace. Až to zase vezmete pěkně do ruky, skoukneme jim občanky.
Ještě, že květen není takový kretén a chová se řádně.
ČILI JAKO MÁJ.


PS:ZNAL JSEM OSOBNĚ DANA HEJDÁNKA A STEJSKÁ SE MI PO NĚM! ASI NENÍ ŘEŠENÍ SOCIÁLNÍCH NAPNELISMŮ STŘÍLET SE A DÁVAT SI PO TLAMĚ, JAK UŽ JSME VIDĚLI NA PŘÍKLADU JEDNOHO RAKOUSKÉHO RODÁKA JMÉNEM "UŠLECHTILÝ VLK".
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama