Květen 2009

CHTĚLO BY TO VEJCE Z VELVAR

27. května 2009 v 12:46 | Text: Tlampač |  KONTROVERZE
Zdravím Vás v předvolebním čase. Vejce z Velvar by bolelo a jak!!! Jsou tu ovšem další politické postavičky.
Coby odpůrci EU, vlastně jen jiné formy bolševismu, mi připadají volby ke korýtkům jako hloupost. Jsem ovšem rovněž občanem tohoto konglomerátu Ďáblových zájmů a cítím určitou zoodpovědnost, čili se k urnám dostavím. Škoda, že to nebudou urny s popelem dnešní podoby "Sovětské" Evropské unie.
Ptydepe (Copyright Václav Havel) představitelů EU je k smíchu a plánovat kravám, jak se jim mají plnit vemena je též velmi absurdní. Takové RVHP.
Napíši nyní něco málo mých pochyb o těch, kteří kandidují a zviditelňují své partaje ve volebním marketingu:
Na Jiřího si vezměte vejce z Velvar a chce to přesnou trefu, řekl bych. Tenhle věčný husitský oportunista velmi málo pracoval jako vláda věcí mých. Přispěl spolu s Lexusem Bursíkem - odvolavačem prezidentů k pádu Topoloánkovy vlády a místo spolupráce má na rtech pouze konfrontaci. Jistě je to schopný chlap, jen není možné jej znova stavět do čela země, protože to emocionálně neustojí. Jeho analfabetní přístup ke zdravotnickým poplatkům je toho důkazem. Ten člověk nežije v realitě, chová se jako neobolševik, stejně jako jsou neobolševiky Zelení se svými restriktivními nápady omezujícími člověka. S nápady, které pranic neřeší skutečné ekologické zátěže a problémy v ČR.
Dále mě děsí arbitráží vinný defraudant, byť velmi charismatický a chytrý, bývalý mediální ředitel, pan neplatič cla a daní jménem Vladimír. Proč chce tento člověk zastupovat můj národ v EU? Jaká je jeho motivace ke kandidatuře? Stud a pokání Vladimíre!
První kosmonaut třetí země světa, jež dobyla vesmír, šlape v rudých polobotkách. Nemůžu ho volit, zůstávám antikomunista. Lidi nepředěláš, komunisty také ne.
Ostatní kandidáti do parlamentu EU coby odpadlíci ve všemožných frakcích, mi ani nestojí za popis.
Nabízí někdo jednoduchá řešení bez byrokratických popisů a milionů Euro na jeich realizaci?
Vhodím do urny prázdnou obálku, takže se voleb zúčastním a přesto si nezadám.
Pěkně počesku.

Potštejnská pouť 2009

15. května 2009 v 20:32 AVÍZO
Tradiční Potštejnská pouť

16.05.2009 - 17.05.2009

Potštejn, Východní Čechy
,
Celý víkend pro Vás budou připraveny pouťové speciality naší kuchyně (koláče, řízky, bramborový salát, grilované prasátko .....).
Děti bude vozit dostavníček.
Obec Potštejn, tel.: 494 546 812, ou.potstejn@worldonline.czSVĚT SE POSRAL

7. května 2009 v 23:42 | Text:Tlampatch |  KONTROVERZE
Co to je, prasečí chřipka bude kosit miliony a pak nic? Média ten "náhubek" potřebovala :). Děsí masy a řikají tomu informovat ... HM!
Sotva se moje vláda začne starat o chod země, je z ní rázem vláda v demisi. A ten muž s bradavicí, co nikdy nedal ničemu pořádnému vzniknout, stane se brzy otcem. Jirka šedá eminence. Zelení to jsou státotvorci, proč jen si nemůžu vzít své volební hlasy zpět. Katka je prima zelená odbornice ...
A jak je to tedy s těmi BIOJOGURTOPALIVY Katko? Sám nejsu bez chibi, takže se ti nesměju.
Expres. V noci, až do postýlky.
Ty bílej slovanskej (českej) blbe, ty kterej jsi ten Molotovův koktejl do té dětské postýlky hodil: Právě zítra se bude slavit den, díky kterému jsi se mohl narodit. Od Mohanu, Rýna a Neckaru totiž kdysi přijeli vojáci a pro ně tvůj taťka nebo děda byli tehdá Untermenschen, aniž by taťka s dědou měli páru proč ...
Tvoje lebka má jistě slovanské tvary a tvoje tvář určitě nese rysy hloupýho Honzy. Neučili tě v dějepise, že tady všude kolkolemkol jsme indoevropani?
Kosovci mají svoje, mnoha státy uznané Kosovo. HM! A jak to, že třeba Češi a Slováci vznik svého národního státu nefinancovali kšeftem z lidskými orgány? Obchodníky s ledvinami, játry, srdečními svaly, děvkami, pašeráky drog a cigaret brzy do EU. Bude to tak pestré.
Jak to, že si tolik Fantomasů může chodit po ulici jakoby nic? Soudruzi to je provokace. Až to zase vezmete pěkně do ruky, skoukneme jim občanky.
Ještě, že květen není takový kretén a chová se řádně.
ČILI JAKO MÁJ.


PS:ZNAL JSEM OSOBNĚ DANA HEJDÁNKA A STEJSKÁ SE MI PO NĚM! ASI NENÍ ŘEŠENÍ SOCIÁLNÍCH NAPNELISMŮ STŘÍLET SE A DÁVAT SI PO TLAMĚ, JAK UŽ JSME VIDĚLI NA PŘÍKLADU JEDNOHO RAKOUSKÉHO RODÁKA JMÉNEM "UŠLECHTILÝ VLK".