Zase létá kamení.

18. října 2008 v 12:13 | Text: Tlampač |  KONTROVERZE
Zase se hází kamením. Sotva se doházel štěrk na Jarka Nohavicu, máme tu nový cíl. Milan Kundera - ikona světové literatury, je prý zlý a ošklivý udavač známých a spolužáků. Je to až zvláštní, že se opět jedná o občana úspěšného a slavného. My ostatní jsme bez viny? Co nás to žere v našem postbolševickém svědomí?
Kde jsou všichni ti Svazáci, kdepak jsou voliči kandidátky Národní fronty, kde jsou mí spolužáci pionýři?
Odpověď je nasnadě. Dělají byznys, řídí pěkná auta, zakládají firmy, pracují za dobrou mzdu, jezdí na dovolenou. Prostě jsou si jen tak obyčejně živi. Nad svou spoluvinou za věci minulé
a současné, jež tento národ prožívá, si nikdo odpovědnost nebere.
Stále nás trápí třísky v cizích očích. Trámy v našich očích, trámy nenávisti k ostatním, bezohlednosti, nekolegiality, sobeckosti, pomlouvačství, zlodějiny a jiných nectností jsou zřejmě v pořádku.Za bolševické sračky ve kterých jsme žili a mnohdy dále žijeme, můžou pánové Kundera a Nohavica. Máme to jasné a vyřešené.
Nesuďme, co komu provedl Nohavica a Kundera. Zkusme se starat o sebe, o svoje hříchy. Hlídejme si svoje svědomí, co zlého jsem zaseli, jednou zřejmě sklidíme. Odhoďme zpátky na kupu kámen, který jsme měli připravený. Psáno jest: Nikdo není bez viny, všichni jsou daleko od Boží slávy.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama