První verze kontroverze.

20. července 2008 v 7:05 | Text: Tlampač |  KONTROVERZE
Prázdniny jsou v plném proudu. Počasí se chová tak, jak se sluší na střední Evropu. Slunce, mlha, déšť, mraky, slunce. Bohužel všichni jednou skončíme v LDNkách a tam přestává legrace! Umřeme tam na dehydrataci a nejsou tam skoro žádné šance dozvonit se na sestru, když se člověk posere.
Průšvihem jsou televize. Tolik sraček najednou se jindy nevidí. Detektiv Martin Tomsa je toho skvělým příkladem. Ještěže pustí občas něco normálního, třeba Americké nezávislé léto na dvojce docela ujde. Nebo dneska v noci Leon a o něco slabší Hra o přežití s Ice - T, na to se taky dá kouknout.
Vlasta Parkanová viděla na vlastní oči letět raketu. Amíci ji ukázali, že to s tím radarem nebyla špatná volba. Likvidace té nepřátelské rakety se udála sice jen v počítačové simulaci, aspoň se ale Vlasta koukla do ciziny. Češi jsou hrdý a udatný národ, obranu vlastní země vždycky nechávají jiným. A pak se zhusta posmívají Vietnamcům nebo Afgháncům, jaký že to jsou debilní národy. Jenže tyhle národy svou zem vždycky ubránili! A neposuzujte to evropskými měřítky prosím.
Martin Bursík rozhodně není ten, kvůli komu jsem volil Zelené. Nikdy už kvůli němu Zelené volit nebudu, stejně jako nebudu volit Červené. Ani Modří mi dávno nejsou po chuti. Asi to zkusím s Hnědými. Ti alespoň hlídají děti před školami. Svými gardovými jednotkami zachraňují zákon a pořádek. Hnědé gardy chrání před "hnědými hordami". Městská policie je tu totiž na hlídání parkování! Tuhle mi jeden "negger z Los Angeles", byl to skvěle oblečený příslušník minority, nabízel před Tescem tukový rohlík. Držel v ruce Tescoigelitku, papkal a dělal jako vtip pro svého kamaráda, podle zjevu též absoloventa Vysoké Valdické. Prostějakože jesi chci rohlik. Já se ani trochu nesmál, spěchal jsem do práce na noční směnu. Musím platit daně, aby tihle hoši mohli sedět v krimu nebo čerpat dávky. A tukové rohlíky jedí jenom důchodci, ne tak já. Co mě na našich Romech udivuje nejvíce je to, že ani pořádně nevědí kým jsou. Při sčítání lidu vyplňují do kolonek, že jsou Češi. Když je pak potřeba oddůvodnit příjem státní sociální podpory, jsou to diskriminovaní Romové z ghetta. A mezitím zevlují a poslouchají hip hop a jsou z nich drsní Gansta. Podle mě jsou čeští Romové AMBIVALENTNÍ.
To je teď moderní slovo a na všechno se hodí. Ambivalentní je i nový film Juraje Jakubiska. Na skvělou klasiku Sedím na konári si Juraj už ani nevzpomene. On teď točí EUROFILMY. Ty jsou stejně dobré jako EUROPIVO A EURODĚVKY. Jsou totiž pro všechny a pro nikoho!
Takže celé tohle léto zachraňují slevy. Mnohé zboží je tak levné a tolik hezké. Potřeboval bych vydělávat víc, vše se nyní dá koupit velice výhodně. Jen ta ropa zlobí. 135 dolásků za barel, no to je vrchol!
Tak hezký zbytek prázdnin.
 


Komentáře

1 Mia.sweet | Web | 20. července 2008 v 7:25 | Reagovat

Hezu blog ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama