Dopis.

26. července 2008 v 21:15 | Text: Tlampač
Ahoj tati,
dlouho jsme se neviděli a asi se hned tak neuvidíme. Život celkem zvládám. Poslouchám bigbít, chodím na pivko, turistika a tak. Snažím se dělat, co mě baví. No víš jak … Někdy je pohoda, jindy mám nervy. Nejsem žádnej flegmouš, znáš mě, ty nervy mám asi častějc. Bráním se tomu jak se dá a snažím se, ze všeho si dělat prdel. Lidi na to sice nejsou moc zvědaví, ale ani to jinak neumím. Jedna věc mě dostala a smích mě přešel. Tak ti o tom píšu.
Dneska jsem pustil dětem muziku na plný pecky. Řádíme, trsáme, no úlet a vtom se kouknu na benjamína a vidím tu tvoji "Willisovskou" kebuli. Tvůj vnouček je ti strašně podobnej! Brzy mu budou dva. Pustil jsem takovou kytarovku, on začal kroutit zadkem a dělat ksichty. Koukám na něj a už jsem bulel. Fakt! Řval jsem jak idiot, málo platný. Prostě jsem si vzpomněl na tebe a sere mě, že ho nemůžeš taky vidět ... Je to svéráz, jako všichni tvoji potomci.
Pořád jsi mi opakoval, abych nebyl měkkej. Taky tvý heslo od Jethro Tull jsem nezapomněl! Thick as a brick. Jenže kdo by byl, táto? Bylo to moc brzy!
Nevím kdy a jestli vůbec, se ještě potkáme. Tohle jsem ti prostě napsat musel.
Tak ahoj.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama