Kam za pivem?

14. června 2008 v 23:12 | Zdroj: www.svetpiva.cz |  PIVO, BIER, BEER, CERVEZA - In Vino Veritas, In Pivo Taky
Rodině můžete snadno namluvit, že se jede na rodinný výlet .
Den Postřižinského piva
21.06.2008
Srdečně Vás zveme na Den Postřižinského piva, který se bude konat dne 21.6.2008 v Pivovaru Nymburk. V místech, kde se střetává moderní doba se světem Hrabalových Postřižin, si můžete zasoutěžit s fotbalovými internacionály Antonínem Panenkou, Ladislavem Vízkem, Janem Bergerem nebo Ivo Knoflíčkem o zájezd na Malorku a spoustu dalších cen. Ve fotbalové dovednostní soutěži si na své přijdou jak děti, tak i dospělí. Jediný rozdíl bude v tom, že chvilkovou hořkost případné porážky děti spláchnou sladkou limonádou, zatímco všichni plnoletí soutěžící řízným Postřižinským pivem, které se bude čepovat za 15 Kč. Tak jako v minulých letech se i letos mohou návštěvníci těšit na speciální pivo Překvapení pana sládka, které bude uvařeno jen pro Den Postřižinského piva. Jakou příchuť bude mít letos pivní speciál, zůstane tajemstvím sládka pivovaru pana Jaroslava Svobody až do zahájení akce.
O dobrou náladu v průběhu celého dne se kromě fotbalových internacionálů postarají pozvaní umělci a hudební skupiny. V dopoledním programu zahraje např. skupina Pohoda, Poděbradka nebo Telegraf. Odpoledne pak vystoupí David Koller, Marcela Holanová, skupina Kabáti revival a mnozí jiní. V roli moderátora se představí Josef Laufer. Součástí programu bude plavba na člunech po Labi, předvádění vozidel značky Škoda nebo výlet Postřižinským expresem do blízkého okolí. Na svou první okružní jízdu vyrazí Postřižinský expres, který bude tažen historickou parní lokomotivou, už v 9.10 hodin ráno z nymburského hlavního nádraží.
Postřižinské slavnosti
27.06.2008 16:00 29.06.2008 18:00
Petropavlovská dalešická pouť s bohatým kulturním programem.
II. Festival filmů Jiřího Menzela, Oslava 30. výročí napuštění Dalešické přehrady
kolotoče, dětské atrakce a stánky na náměstí letní kino Kinematograf Jiřího Čáslavského. Hudba...
19.slavnosti Svijanského piva ve Svijanském Újezdě
12.07.2008 13:00
Tradiční akce Pivovaru Svijany a Obecního úřadu Svijanský Újezd se koná v sobotu 12.července 2008 v nově upraveném areálu koupaliště ve Svijanském Újezdě od 13 hodin.
11. Krkonošské pivní slavnosti Vrchlabí.
09.08.2008 12:00
Krkonošské pivní slavnosti se konají každoročně
druhý srpnový víkend ve Vrchlabí.
Možnost vstupu do areálu konání Krkonošských pivních slavností je zajištěna formou identifikačních pásek které vám budou vydány při zaplacení vstupného u pokladen. Zajišťují účastníkům volný pohyb v areálu a libovolnou možnost z areálu odcházet a opět se vracet v průběhu celé akce. Předprodej vstupenek není organizován.
Litovelský otvírák
16.08.2008 10:00
Den otevřených dveří pivovaru Litovel.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama